ویزای توریستی ایتالیا

ایتالیا ◄ ویزای توریستی ایتالیا

ویزای توریستی ایتالیا (چنانچه در خصوص ایتالیا سوالاتی دارد با موسسه حقوقی مبین عدالت تماس حاصل بفرمایید ما در باب ویزای ایتالیا پیشنهادات خاصی داریم )

یکی از انواع ویزاهای موجود ، ویزای توریستی میباشد . ویزای توریستی به نوعی ویزا اطلاق میشود که معمولا کوتاه مدت میباشد معمولا این ویزا یک ماهه (مقداری کمتر یا بیشتر )صادر میشود و تنها جهت گردشگرانی این ویزا صادر میشود که قصد دارند از کشور مقصد بازدید به عمل آورند .

تعدادی از کشورها طی قراردادی که با کشور ایران دارند برای گردشگران نیاز به اخذ ویزا ندارند به عنوان مثال میتوان به کشور ترکیه اشاره کنیم که ایرانیان جهت ورود و به کشور ترکیه نیاز به ویزای ورودی ندارند .

برای ورود به همه کشورهای اروپایی نیاز به ویزا میباشد . البته باید این موضوع رو یاد آور شویم که کشورهایی که عضو اتحادیه ی شنگن میباشند (طی قراردادی که با هم دارند) با اخذ ویزا از یک کشور میتوان به کشورهای دیگر نیز سفر کرد. .

متاسفانه افراد برای اخذ ویزای شینگن با مشکلاتی مواجه میشوند. برای این که بتوانید ویزا از کشورهای اروپایی را دریافت کنید باید کاملا با آگاهی عمل نمایید که ویزای شما رد نشود . مشاوران ما در موسسه حقوقی  مبین عدالت به شما برای اخذ این ویزا کمک میکنند.

یکی ازکشورهای اروپایی عضو شینگن ایتالیا میباشد که به علت وجود جاذبه های توریستی بسیار معمولا مقصد بسیاری از گردشگران میباشد.

موردی که هم اکنون میتوان از آن بهره برد ویزای توریستی ایتالیا میباشد که همراه با تور گردشگری میباشد . این تور گردشگری 10 روزه میباشد و خدمات این تور شامل ویزا ، هتل و تمامی ترنسفرها میباشد .

مطالب مرتبط