واکنش تهیه کننده «بانوی عمارت» به ادعای کارگردان مبنی بر سفارشی بودن فیلمنامه فصل دوم سریال

مجید مولایی تهیه کننده«بانوی عمارت» در گفت و گو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، پیرامون متن انتقادی کارگردان «بانوی عمارت» نسبت به فیلمنامه این سریال گفت:یادداشت آقای حمید نژاد را نیازی به پاسخ نمی دانم به خصوص كه من درگیر پروژه دیگری هستم و فرصت پرداختن به این حواشی برایم فراهم نیست .

ث

وی ادامه داد:معمولا مباحث فنی و تخصصی فیلمنامه، ساختار و رویکرد همچنین جذابیت و ارتباط با مخاطب جایش در جلسات کارشناسی با حضور نویسنده و صاحبنظران است و نه بصورت یک طرفه در رسانه و فضای مجازی.

ث

تهیه کننده «بانوی عمارت» عنوان کرد:البته که ایشان می‌تواند متنی را دوست داشته باشد وبر عکس همچنان که من طرح سریالی که جهت تهیه به من داده بودند را دوست نداشتم و یا متن فیلمنامه و فیلم آناهیتای ایشان را دوست نداشته و ندارم. در ضمن این روال معمولی در سیما است که طرح و یا فیلمنامه اماده را برای کارگردانی به فرد مورد نظر پیشنهاد می‌کنند و در صورت توافق وارد مذاکرات جدی تر می‌شوند. روالی که در سریال های  «چرخ فلک» و «بانوی عمارت» اتفاق افتاد. فراموش نکنیم که تمام حقوق مادی و معنوی محصول تولیدشده در اختیار سازمان صدا و سیماست. اینکه قصه فصل دوم تحقیر مخاطب هست یا نیست هم بماند برای قضاوت منتقدان و مردم در صورتیکه ساخته شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *