مجمع حقوقی نظریه پردازان علمی راهبردی

 موسسه حقوقی مبین عدالت

 

در راستای احقاق حق با شما هستیم.

این موسسه با به کار گرفتن وکلا و حقوقدانان بر جسته و متخصص در گرایش های مختلف حقوقی ، اقدام به ارائه خدمات گسترده و همه جانبه حقوقی در حوزه حقوق داخلی می نماید.

دپارتمان حقوق داخلی موسسه حقوقی مبین عدالت با توجه به نیاز افراد جامعه و با در نظر گرفتن قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران اقدام به ارائه خدمات ذیل می نماید:

برگزاری سمینارهای آموزشی و دوره های تخصصی حقوق به منظور ارائه خدمات آموزشی – حقوقی به وکلای جوان و دانشجویان رشته های مختلف حقوق جهت کسب اطلاعات نظری و عملی پیرامون مباحث مختلف حقوقی و موفقیت در آزمون های مربوطه جهت ادامه تحصیل و اشتغال به مشاغل حقوقی.

قبول وکالت جهت ثبت اختراع، طرح صنعتی ، برند و علامت تجاری و همچنین ثبت آثار ادبی و هنری و ثبت شرکت در مراجع ذی صلاح داخلی جهت تضمین حقوق و منافع مخترعان ، صنعتگران ، هنرمندان و … .

اقدام به داوری منصفانه و بی طرفانه به منظور حل و فصل اختلافات و منازعات مختلف جهت قضا زدایی و جلوگیری از توسل به مسیر فرسایشی و پرهزینه دادگستری.

ارایه مشاوره حقوقی جهت تنظیم انواع قرارداد تجاری و حقوقی ؛ و ارائه مشاوره در ارتباط با کلیه دعاوی حقوقی و مباحث مربوط به این دعاوی.

قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی از قبیل دعاوی کیفری ، دعاوی مربوط به حقوق قراردادها ، دعاوی مرتبط با حقوق خانواده ، دعاوی تجاری و…

تجربیات ما:ارتباطات قوی و همکاری سازنده، هیچ سازمان یا موسسه‌ای به تنهایی کامل نیست. همکاری با موسسات مرتبط و مکمل این امکان را به ما می‌دهد تا پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان در سطوح مختلف و با کیفیت تضمین‌شده باشیم. موسسه حقوقی مبین عدالت با موسسات حقوقی، موسسات آموزشی و دانشگاه‌ها در کشورهایی مانند انگلستان، سوئد، آمریکا و … همکاری دارد و با اخذ نمایندگی از این موسسات به طور رسمی خدمات مشترکی را ارائه می‌نماید.