مهاجرت کاری به کانادا

مهاجرت کاری به کانادا

مهاجرت کاری به کانادا (SKILL WORKER IN CANADA ):

اشخاص زیادی  هستند که خواستار مهاجرت به کانادا به شیوه ویزای کار می باشند .  اقدام در این حیطه به چند صورت انجام میگیرد :

1.     گارگران ماهر و حرفه ای ها

اشخاص علاقمند در این دسته بندی ، میتوانند با توجه به سطح  تحصیلات، تجربه کاری، معلومات زبان انگلیسی یا فرانسه به عنوان مقیم دائم کانادا انتخاب می شوند. امتیاز بندی های در رابطه به این مهارت ها در جدول ذیر بیان شده است :

تحصیلات

25 امتیاز

مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسه

24 امتیاز

تجربه کاری

21 امتیاز

سن

10 امتیاز

درخواست کار از کانادا

10 امتیاز

قابلیت سازگاری

10 امتیاز

 حداقل امتیاز برای دریافت این نوع ویزا 67 می باشد .

توجه داشته باشید که ایالت کبک برای ارائه این ویزای قوانین خاص خود را دارد . این شرایط عبارتند از :

·        مدرک رسمی که نشان می دهد دولت کبک شما را پذیرفته است.

·        برای سیتی زن شیپ و مهاجرت درخواست جداگانه لازم است.

·        معاینه پزشکی

·        عدم سوء سابقه

·        پول کافی

شایان ذکر است که مهاجرت به کشور کانادا از طریق ویزای کار به دلیل فرآیند کاری طولانی و زمان بر ( که حداقل در حدود ۳سال به طول می انجامد ) یقیناً گزینه ی خوبی برای مهاجرت نمی باشد . مناسبتر است که برای مهاجرت کاری خود کشوری را انتخاب کنید که در حداقل زمان ممکن پروسه مهاجرتی شما انجام شود ، چراکه در خصوص مهاجرت و خصوصا مهاجرت کاری به کشور های متفاوت ، تغییر قوانین بسیار دیده شده است . همانطور که مستحضرید در مهاجرت از طریق ویزای تخصص، در اکثر مواقع در لیستی مشاغلی که از جانب سفارت ارائه می گردد ، یکسری از مشاغل حذف می شوند و این موضوع در کار مهاجرت خلل ایجاد می نماید ؛ یاد آوری می نماییم که در چند سال اخیر افراد بسیاری برای کانادا اقدام نموده اند و در بیشتر مواقع با تغییر قانون رو به رو شده اند.

اگر که تمایل دارید در باب مهاجرت کاری یا اقامت کانادا اطلاعات بیشتری دریافت نمایید لطفا با موسسه حقوقی مبین عدالت تماس حاصل بفرمایید.

مهاجرت کاری به کانادا

مطالب مرتبط