مهاجرت به فرانسه

[block]0[/block]

فرانسه

 

فرانسه یکی از کشورهای مورد تخصص ماست. برای آگاهی از اطلاعات و قوانین مهاجرت به فرانسه، اقامت فرانسه، ویزای فرانسه، تحصیل در فرانسه، مهاجرت کاری به فرانسه و آشنایی با خدمات ما در رابطه با کشور فرانسه کافی است با دقت از سایت ما دیدن فرمایید.

 

[block]2[/block]

 

فرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه کشوری است واقع در اروپای غربی؛ فرانسه بزرگ‌ ترین کشور اروپای غربی و بعد از اوکراین دومین کشور بزرگ قاره اروپا است. این کشور با کشورهای بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا، موناکو، آندورا و اسپانیا مرز زمینی مشترک دارد.

فرانسه یکی از اعضای موسس اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد است. این کشور همچنین عضو گروه جی ۸ و از اعضای…… اطلاعات بیشتر


 

[block]5[/block]

 

 

تحصیل در فرانسه

این کشور در گروه کشور هایی قرار دارد که تحصیل در آنها به طور رایگان ارائه می شود. این کشور دارای 84 دانشگاه و موسسه آموزش عالی می باشد که تحصیل در همه آنها به طور رایگان می باشد و نکته مهم این است که تدریس در این دانشگاه ها به گونه زبان فرانسوی می باشد .

متقاضیان برای تحصیل در دانشگاه ها باید براین زبان تسلط داشته باشند و امتحان TCFیا…… اطلاعات بیشتر


 

[block]8[/block]

 

مهاجرت کاری به فرانسه

 

به علاقمندان کار در کشور فرانسه ویزا تعلق نمی گیرد، در نتیجه کشور فرانسه به نیروی مهاجر خارجی برای کار نیازی ندارد، لیکن در زمانی که اشخاص بوسیله ی ویزای تحصیلی وارد کشور فرانسه می شوند در ویزای آنها حق کار قانونی وجود دارد که اشخاص می توانند به صورت قانونی از آن استفاده کنند، مثلا می توانند در شرکتی به صورت پاره وقت کار کنند و یا حتی استخدام…… اطلاعات بیشتر


 

[block]11[/block]

 

سیستم آموزش رایگان دانشگاه های فرانسه  ما را بر آن داشت که دانشجویان و فارغ التحصیلان ایرانی را به استفاده از امکانات این کشور ترغیب نماییم ،اما سیستم رایگان بدین معنی است که دانشجو تنها هزینه های ثابت نام را که بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ یورو در سال است را می پردازد که این مبلغ با توجه به مقطع تحصیلی ، رشته تحصیلی و دانشگاه متغیر است.

با این که تحصیل در کشور فرانسه به صورت…… اطلاعات بیشتر


 

[block]13[/block]

 

 

مطالب مرتبط