مهاجرت به اوکراین

 [block]0[/block]

اوکراین

 

اوکراین یکی از کشورهای مورد تخصص ماست. برای آگاهی از اطلاعات و قوانین مهاجرت به اوکراین، اقامت اوکراین، ویزای اوکراین، تحصیل در اوکراین، مهاجرت کاری به اوکراین و آشنایی با خدمات ما در رابطه با کشور اوکراین کافی است با دقت از سایت ما دیدن فرمایید.

 

[block]2[/block]

 

اوکراین در ناحیه جنوب شرقی اروپا قرار دارد . وسعت این کشور 603.628 کیلومتر مربع می باشد که از این جهت وسیع ترین کشور اروپا محسوب می گردد . اوکراین از سمت شرق با روسیه ، از شمال با بلاروس ، از غرب با لهستان ، اسلواکی و مجارستان ؛ از جنوب شرقی با رومانی و مولداوی هم مرز است . در جنوب این کشور دریای سیاه و دریای آزوف قرار گرفته است . پایتخت آن ، شهر ” کی اف ” و زبان رسمی این کشور زبان اوکراینی است .
اطلاعات بیشتر


 

[block]5[/block]

 

شرایط مهاجرت به اوکراین

مزایای کشور اوکراین:

 

* ارائه کلیه ی  رشته هاي تحصيلي به دانشجویان

* ارائه كليه رشته هاي علوم پزشكي

* ارائه دوره پيش دانشگاهي موسوم به پاتفك روسی

* امكانات خوب آموزشي با كيفيت مناسب و خوابگاه خوب به دانشجويان در مدت دوران دوره پاتفك روسي

* ارئه امكانات ورزشي و اينترنتي در حد…… اطلاعات بیشتر


 

[block]8[/block]

 

تحصیل در اوکراین

 

شرایط تحصیل در اوکراین به گونه ای می باشدکه هر فرد با هر گونه مدرک تحصیلی می تواند این شانس را داشته باشد که دردانشگاه های اوکراین به تحصیل بپردازد تا با افزایش سطح مدرک تحصیلی خود مسیر را برای گرفتن اقامت هموار سازد. هزینه تحصیل در اوکراین و دیگر هزینه های زندگی در اوکراین در مقایسه با…… اطلاعات بیشتر


 

[block]11[/block]

 

هزینه زندگی وتحصیل در اوکراین بسیار مناسب تر از سایر کشورهای اروپا می باشد وشما می توانید با تحصیل دردانشگاه های معتبر اوکراین از یک زندگی با سطح خوب ولی ارزان برخوردارشوید.

به طورکلی اگر بخواهیم هزینه زندگی در اوکراین در هر ماه را ذکرکنیم هرفرد حدود400-600 دلار امریکا نیاز دارد.

درمورد هزینه تحصیل…… اطلاعات بیشتر


 

[block]13[/block]

مطالب مرتبط