مهاجرت به استرالیا

 [block]0[/block]

استرالیا

 

استرالیا یکی از کشورهای مورد تخصص ماست. برای آگاهی از اطلاعات و قوانین مهاجرت به استرالیا، اقامت استرالیا، ویزای استرالیا، تحصیل در استرالیا، مهاجرت کاری به استرالیا و آشنایی با خدمات ما در رابطه با کشور استرالیا کافی است با دقت از سایت ما دیدن فرمایید.

 

[block]2[/block]

 

استرالیا ششمین کشور بزرگ دنیا پس از روسیه٬کانادا٬چین٬ایالات متحده و برزیل است با وجود اين جمعیت استرالیا زیاد نیست و حدود 22 میلیون نفر می باشد.

استرالیا نواحی بسیار حاصل خیزی داردو بيش از 75 درصد توليدات کشاورزِي و دامي استرالیا به تمامي دنيا صادر می شود. استراليا جزو کشورهاي پيشرفته صنعتي دنيا محسوب مي شود.

استرالیا دارای…… اطلاعات بیشتر


 

[block]5[/block]

 

شرایط مهاجرت به استرالیا

 

بر طبق تحقیقات صورت گرفتهمهاجرت به استرالیا از کلیه ی نقاط جهان افزایش قابل توجهی در سالهای گذشته داشته است. مهاجرت به استرالیا به علت سیاستهای جذب نیروی کار متخصص و مفید و شرایط زندگی مناسب در استرالیا، مورد استقبال روزافزون بوده است. از این رو اداره مهاجرت به استرالیا هر سال شرایط خود را تغییر و اصولا دشوارتر کرده است تا بتواند از بین علاقمندان مهاجرت…… اطلاعات بیشتر


 

[block]8[/block]

 

 

مهاجرت کاری به استرالیا

مرسوم ترین راه مهاجرت به استرالیا ویزای تخصص و مهاجرت کاری به استرالیا می باشد. به این معنا که این راه سهل می باشد، زیرا استرالیا به دنبال مهاجرانی است که بتوانند در گسترش این کشور نقش مفید و موثری را اجرا نمایند. همچنین اداره مهاجرت به استرالیا هر سال لیستی از مشاغل لازم در استرالیا را ابلاغ می کند (لیست کشوری و ایالتی) تا در بازار کار تعادل برقرار…… اطلاعات بیشتر


[block]10[/block]

مطالب مرتبط