مخالف ترامپ باز هم بر روی ستاره او رنگ پاشید+ فیلم

مخالف ترامپ باز هم بر روی او رنگ پاشیدبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ستاره دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در خیابان مشاهیر هالیوود روز چهارشنبه بار دیگر از سوی یکی از شهروندان این کشور تخریب شد.

زنی که به همراه خود یک اسپری رنگ سفید داشت در روز روشن بر روی ستاره ترامپ در خیابان مشاهیر هالیوود رنگ پاشید و سپس به آرامی به مسیر خود ادامه داد.

این اولین بار نیست که ستاره رئیس‌جمهور آمریکا در این خیابان از سوی شهروندان این کشور تخریب و دستکاری می‌شود. سال گذشته میلادی نیز ستاره ترامپ دستکم سه بار از سوی مردم آمریکا تخریب شد.

ستاره دونالد ترامپ در خیابان «والک آف فیم» در هالیوود پیش از این هم بار‌ها تخریب شده بود. چند روز پیش یکی از مخالفان رئیس جمهور آمریکا رنگ قرمزی را بر روی ستاره ترامپ پاشید. پیش از این هم یک هنرمند آمریکایی تعدادی میله چوبی بر روی این ستاره قرار داد و در توییتر خود نوشت: در نهایت ترامپ پشت میله‌های زندان است. پیش از آن هم یک مرد دیگر با کلنگ ستاره دونالد ترامپ را تخریب کرده بود.

در سال ۲۰۱۸ نیز مردی ۲۹ ساله به دلیل کشیدن نماد هیتلر، دیکتاتور آلمان نازی بر روی ستاره  ترامپ در پیاده‌رو مشاهیر هالیوود، بازداشت شد.

در پیاده‌رو مشاهیر هالیوود بیش از ۲۰۰۰ ستاره برای بازیگران، تهیه‌کنندگان، موسیقی‌دانان و همه افراد سرشناس دیگر نصب شده است. مدیریت این پیاده‌رو بر عهده اتاق بازرگانی هالیوود است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *