روش جدید مهاجرت به کانادا در کمتر از ۱ سال

روش جدید مهاجرت به کانادا

 

مهندسان، سرمایه گذاران، صاحبان بیزینس و تجارت، پزشکان و داروسازان، صاحبان رستوران ها، هتلداران، هنرمندان و … می توانند از طریق این روش در کمتر از یک سال و بدون نیاز به ارایه مدرک زبان در هنگام تشکیل فایل، برای خود و خانوادشان اقامت کانادا را دریافت نمایند.

متقاضیان می توانند با ارایه مدارک بیزینسی، کاری و یا تخصصی خود از طریق برنامه تخصصی بریتیش کلمبیا (British Columbia Skilled Workers) و تنها با پرداخت ۱۲۵٫۰۰۰ دلار کانادا به این کشور مهاجرت کنند.

با استفاده از روش تخصصی بریتیش کلمبیا که از زیر مجموعه های روش های مهارتی بریتیش کلمبیا (British Columbia Skilled Immigration Stream) می باشد، شما می توانید در کمتر از ۱ سال به کانادا مهاجرت نمایید.

در این روش  موسسه مبین عدالت بر اساس توانایی های شما کارفرمایی در کانادا پیدا کرده که به تخصص شما نیاز داشته باشد. سپس درخواست شما جهت مهاجرت به کانادا به اداره مهاجرت استان بریتیش کلمبیا ارسال می شود. پس از دریافت تاییدیه های لازم، موسسه مبین عدالت همزمان هم برای دریافت ویزا و هم برای اقامت دایم شما و خانوادتان اقدام خواهد کرد.

هزینه های کلی این روش ۱۲۵٫۰۰۰ دلار کانادا بوده که به چندین بخش تقسیم شده و شامل حق الوکاله شرکت نیز می شود. ریز هزینه ها و نحوه پرداخت در زمان مشاوره حضوری به متقاضی اعلام خواهد شد.

جهت بررسی شرایط خود در این روش لطفا با یکی از دفاتر ما تماس بگیرید.

 

روش جدید مهاجرت به کانادا

مطالب مرتبط