دلیل قطع شدن گاز در بوشهر و زاهدان چه بود؟

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

دلیل قطعی شدن گاز در استان‌های بوشهر و زاهدان چه بود؟به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، برخی از ساکنین استان سیستان و بلوچستان و بوشهر به علت قطعی گاز خود در فصل سرما به باشگاه خبرنگاران اطلاع رسانی کرده بودند که ما این موضوع را از شرکت گاز ایران پیگیری کردیم.

در این باره محمد عسگری سخنگوی شرکت ملی گاز ایران در گفت وگو با خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: قطعی گاز زاهدان بدلیل تعمیرات اضطراری بوده است که از روز شنبه ۹ آذر از ساعت ۳ بامداد تا ۲۳ همان روز با اطلاع رسانی قبلی به علت برخی از تعمیرات قطع و مجددا با انجام عملیات وصل شد.


بیشتر بخوانید: مصرف گاز در بخش خانگی رکورد زد/ نزدیک شدن مصرف گاز به مرز ۴۹۰ میلیون مترمکعب


او ادامه داد: در استان بوشهر هم در روز پنجشنبه ۷ آذر بدلیل فعالیت‌های شهرداری در محله ۲ هزار نفری محله جم بوده که آن هم از طریق پیامک و رادیو استان بوشهر اطلاع رسانی شده بود.

مصرف روزانه گاز کشور به ۵۲۱ میلیون مترمکعب رسید

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران  در ادامه با اشاره به اینکه چرا قطعی گاز در فصل سرما در این استان‌ها قطع شده است اضافه کرد: درواقع این عملیات ناخواسته بوده و به دلیل نشتی گاز در برخی از نقاط قطع و به زودی رفع شد به طوری که اگر از قبل مشخص بود در تابستان صورت می‌گرفت.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *