تحصیل در ایتالیا

ایتالیا ◄ خلاصه تحصیل در ایتالیا

تحصیل در ایتالیا و اروپا (آیا به دنبال تحصیل در بهترین دانشگاه های ایتالیا هستید ؟آیا نیاز به وکیلی دارد که شما را در زمینه اعزام دانشجو یا مهاجرت به ایتالیا راهنمایی نماید؟کافی است پیش از هر تصمیمی با مشاورین ما مشاوره رایگان داشته باشید )

امروزه بسیاری از متقاضیان مهاجرت مایلند به یکی از بهترین کشورها با شرایط مطلوب و هزینه مناسب مهاجرت کنند ،یکی از طرق  مهاجرت اعزام به یک کشور خارجی از طریق تحصیل می باشد .

سطح بالای علمی دانشگاه کشور خارجی فارغ التحصیلان این دانشگاه ها را در موقعیت علمی ،شغلی و اجتماعی قرار میدهد  لذا برای رسیدن به هدف مهاجرت اقدام از طریق تحصیل در کشور خارجه نسبت به طرق دیگر سهل الوصول تر و جذابیت زیادی  برای مهاجرین دارد .کشور ایتالیا با دارا بودن دانشگاه های برتر و آب و هوای معتدل شهرهای زیبا محل مناسبی برای تحصیل می باشد .

 موسسه حقوقی مبین عدالت راه جدیدی را برای هموطنان عزیز گشوده است. یکی از بهترین شرایط مهاجرت، تحصیل در ایتالیا است. وکلای مجرب موسسه ی حقوقی ما این توانایی را دارند که شما را برای تحصیل در بهترین شهر و دانشگاه های این کشور یاری برسانند. اخذ ویزای تحصیلی و یا اخذ اقامت دائم در اروپا امری دست نیافتنی نیست، از همه مهم تر دوام شما در یک کشور خارجی و ان هم بدون هیچ پشتیبان مالی می باشد .

تحصیل در کشور ایتالیا در مقطع لیسانس و فوق لیسانس به زبان ایتالیایی می باشد، در مقطع دکتری هم به زبان ایتالیایی و هم به زبان انگلیسی تدریس می شود موسسه حقوقی مبین عدالت قادر به این می باشد که شما عزیزان را در این مقاطع بورس کامل کند. مدارک لازم برای مقطع لیسانس دیپلم و ریز نمرات، پیش دانشگاهی و ریز نمرات و داشتن مدرک زبان ایتالیا است .

برای دریافت مدرک زبان ایتالیایی شخص باید در کلاس های آموزش زبان ایتالیایی در خود سفارت شرکت کند و بعد از قبولی در امتحان میتوانند برای اخذ ویزا اقدام کنند .

با تحصیل در این کشور می توانید  از شرایط بورس که شامل :خوابگاه رایگان ،شهریه رایگان ،شام و ناهار رایگان و دریافت حقوق ماهانه می باشد .

شما در کشور ایتالیا در کنار تحصیل اجازه کار به صورت نیمه وقت را نیز دارد ،بعد از اتمام تحصیل شما فرصت کار را نیز در این کشور دارید و بعد از چند سال کار کردن و مالیات پرداخت کردن به دولت ایتالیا می تواند برای اخذ اقامت این کشور اقدام کنید .

برای تحصیل و مهاجرت به کشور ایتالیا با بهترین امکانات و شرایط با موسسه حقوقی مبین عدالت تماس حاصل فرمایید  و از تجربیات وکلای مجرب ما استفاده کنید .

مطالب مرتبط