تحصیل در اوکراین

تحصیل در اوکراین

 

 

 شرایط تحصیل در اوکراین به گونه ای می باشدکه هر فرد با هر گونه مدرک تحصیلی می تواند این شانس را داشته باشد که دردانشگاه های اوکراین به تحصیل بپردازد تا با افزایش سطح مدرک تحصیلی خود مسیر را برای گرفتن اقامت هموار سازد. هزینه تحصیل در اوکراین و دیگر هزینه های زندگی در اوکراین در مقایسه با دیگرکشور های اروپایی پایینتر می باشد و دانشگاه هایی با رنکینگ مناسب دارد. شما قادر هستید برای ادامه تحصیل در اوکراین با موسسه حقوقی مبین عدالت تماس بگیرید تا وکلا و مشاورین حرفه ای ما شما را در این رابطه راهنمایی نمایند.

تحصیل در اوکراین در مقطع لیسانس (وکیل مهاجرت به کشور اوکراین – اخذ اقامت اوکراین از طریق تحصیل)

تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور اوکراین نخست احتیاجی به مدرک زبان انگلیسی و روسی ندارد. لازم به ذکر است شما بایستی مدرک دیپلم داشته باشید تا بتوانید برای ورود به مقطع لیسانس در کشور اوکراین عمل نمایید. دانشجو این امکان را دارد که در کشور اوکراین در کالج هایی که خود دانشگاه معرفی مینماید زبان روسی و انگلیسی را کامل کرده و پس از آن وارد دانشگاه شود. طول دوره کالج زبان 9ماه می باشد و هزینه ی آن در حدود 2500 دلار می باشد لیکن کسانی که نمره آیلتس 5 را داشته باشند احتیاجی به گذراندن کالج زبان ندارند. دراین مقطع به دو زبان انگلیسی و روسی می توان به تحصیل پرداخت و هر کدام هزینه ای گوناگون دارد. مدارک دانشگاه های اوکراین را کلیه ای کشورهای اسکاندیناوی و اروپایی قبول دارند. طول دوره کارشناسی در کشور اوکراین 4 سال می باشد.

دانشگاه های اوکراین در سال در 2 نوبت شروع ترم دارند (ژانویه – سپتامبر)

مدارک لازم برای اخذ پذیرش در دانشگا های اوکراین

1.      مدرک پیش دانشگاهی

2.      مدرک دیپلم

3.      گواهی سلامت از پزشک

هزینه زندگی ماهانه 600 یورو می باشد

هزینه تحصیل و زندگی سالانه 5000 دلار می باشد

دانشجویان پس از پایان تحصیل در اوکراین بعد از 5 سال امکان گرفتن اقامت را دارند.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور اوکراین (مهاجرت و اخذ اقامت اوکراین از طریق تحصیل- وکیل مهاجرت به کشور اوکراین)

فارغ التحصیلان در مقطع کارشناسی این امکان را دارند که در یکی از عالی ترین دانشگاه های کشور اوکراین به تحصیل بپردازند. در مقطع کارشناسی ارشد نیز همانند مقطع کارشناسی نخست دانشجو نیازی به مدرک زبان انگلیسی یا روسی ندارد، دانشجو قادر است بعد از ورود به دانشگاه در کالج هایی که خود دانشگاه معرفی مینماید زبان خود را یادگیرند و سپس وارد دانشگاه شوند.اگر شما مایل به ادامه تحصیل در کشور اوکراین هستید می توانید با ما تماس بگیرید تا ما با تخصص و تجربه وکلای خود شمارا در این خصوص راهنمایی نماییم. دوره کالج زبان 9ماه می باشد و هزینه آن در حدود 2500دلار می باشد البته کسانی نمره آیلتس 5را داشته باشند نیازی به گذراندن کالج ندارند. در این مقطع به دو زبان انگلیسی و روسی می توان تحصیل نمود و هر کدام هزینه ای متفاوت دارد.

افرادی که در دانشگاه های اوکراین فارق التحصیل می شوند میتوانند برای ادامه تحصیل در تمامی کشورهای اروپایی در مقاطع بالاتر مشغول به تحصیل شوند.

تحصیل در کشور اوکراین محدودیت سنی ندارد و متقتضیان در هر رده سنی برای تحصیلات دانشگاهی میتوانند اقدام نمایند. طول دوره کارشناسی ارشد در کشور اوکراین 2سال می باشد. دانشجویان فارق التحصیل بعد از 5سال می توانند در کشور اوکراین اقامت بگیرند.

تحصیل در اوکراین در مقطع دکترا (مهاجرت به اوکراین از طریق تحصیل)

اگر تمایل به ادامه تحصیل در یکی از عالی ترین دانشگاه های اوکراین را دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا وکلا و مشاورین مجرب ما با سالها سابقه در امور مهاجرتی و تحصیلی در تمامی کشور های دنیا راه شما را برای ورود به اروپا هموار نمایند. فارق التحصیلان درمقطع کارشناسی ارشد می توانند برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه های کشور اوکراین اقدام نمایند. کشور اوکراین با توجه به کم بودن هزینه زندگی و تحصیل انتخاب مناسبی برای مهاجرت و ادامه تحصیل می باشد. هزینه تحصیل در اوکراین سالانه حدودا 3000 تا 4000 دلار میباشد و هزینه زندگی در حدود 500 تا 600 دلار است.

کلیه ی دانشجويان در دانشگاه هاي اوکراین مي توانند در حد خوبی از تجهیزات ورزشي، مركز كامپيوتر ، كتابخانه، لابراتوراهاي دانشگاه و مراكز فرهنگي دانشگاه ها بهره ببرند. كشور اوكراين دانشگاه هاي خود را به صورتی تجهيز نموده كه از کلیه ی كشورها نظیر كشورهاي اسكانديناوي ، تايلند، چين، هند، ايران ، كشورهاي عربي و آفريقا دانشجو جذب مي نمايد.

مطالب مرتبط