تابش: آپشن قرارداد ۶ بازیکن پرسپولیس ۵۰ میلیارد است/ حمایت از سپاهان؟ این حرف‌ها توهم است

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  مسعود تابش در حاشیه همایش فوتبال کلینیک درباره اینکه شرایط جسمانی امیر قلعه‌نویی پس از سرماخوردگی شدید، گفت: قلعه‌نویی مریض شده بود و نتوانست در تمرین روز گذشته حاضر شود. الآن هم نمی‌توانست در همایش حاضر شود. روز گذشته با او صحبت کردم و گفت کمی بهتر است.

تابش: آپشن قرارداد ۶ بازیکن پرسپولیس ۵۰ میلیارد است/ حمایت از سپاهان؟ این حرف‌ها توهم است

وی در مورد شرایط تیم سپاهان و صدرنشینی این تیم تصریح کرد: وضعیت تیم بد نیست. تازه ۱۰ بازی از لیگ گذشته و جایگاه تیم‌ها در جدول کاذب است. قطعاً جدول دچار تغییرات خواهد شد، اما امیدوارم جایگاه سپاهان تغییر نکند. تیم‌های خوب دیگری هم وجود دارند که دنبال صدرنشینی هستند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد دیدار هفته دوازدهم تیمش مقابل استقلال گفت: استقلال تیم خوبی است و مشخص است با این تیم خوب کار شده است. تیم ما هم آماده است و امیدوارم مردم در وهله اول بازی جوانمردانه و خوبی را شاهد باشند. طبیعی است دو تیم به دنبال امتیاز کامل این بازی باشند و ما هم تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد.

تابش در مورد اینکه گفته آپشن قرارداد چند بازیکن یک تیم خاص بیشتر از بودجه باشگاه سپاهان است، گفت: من بدون مقدمه این حرف را نزدم. از من سوال کردند کالدرون گفته بازی‌ها مهندسی شده و به ما گفته تیم متمول و ثروتمند اصفهانی، من هم گفتم اگر ما ثروتمند هستیم که شما بیشتر از ما ثروت دارید، چون در یک برنامه زنده گفته شد که شش بازیکن شما (پرسپولیس) ۵۰ میلیارد آپشن قراردادشان است. واقعاً تمام بودجه من ۵۰ میلیارد است، البته در باشگاه سپاهان ۸۰ تیم داریم، اما برخی از باشگا‌ه‌ها فقط یک تیم دارند.

وی درباره اینکه پرسپولیسی‌ها معتقد هستند امیر قلعه‌نویی به خاطر صحبت‌های خود در مورد مهندسی نتایج جریمه نشده است، عنوان کرد: دوست ندارم در مورد باشگاه‌های دیگر صحبت کنم. قلعه‌نویی هم قطعاً خودش پاسخ می‌دهد، اما ایشان (کالدرون) هم گفته که بازی‌ها مهندسی شده، مگر نگفته است؟!

«برخی از هواداران معتقد هستند دلیل عقب افتادن بازی تیم استقلال در هفته یازدهم این است که این تیم زمان کمتری برای استراحت برای دیدار با سپاهان داشته باشد». مدیرعامل باشگاه سپاهان در واکنش به طرح این موضوع گفت: این‌ها توهم است، اینطور نیست. شما نگاه کنید حواشی اطراف تیم ما را ایجاد می‌کنند، در غیر اینصورت ما که خودمان حاشیه‌ای نداریم.

تابش در مورد تمدید قرارداد بازیکنانی مثل کی‌روش استنلی و سعید آقایی گفت: آقایی سال آینده نیز با ما قرارداد دارد. تمام بازیکنان ما قرارداد بلند مدت دارند. اکثر بازیکنان زیر ۲۵ سال، قرادادی سه ساله دارند و بازیکنان بالای ۲۵ سال هم دو یا سه ساله قرارداد دارند، قرارداد کی‌روش استنلی هم دو ساله است.

وی در مورد رقم قرارداد بازیکنان خارجی تیمش و اینکه گفته می‌شود با ارقام بسیار بالایی در تیم سپاهان حضور دارند، گفت: خیر قرارداد این دو بازیکن خیلی معقول و حتی از سال گذشته نیز پایین‌تر بود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد دیدار حساس تیم ملی ایران مقابل عراق اظهار داشت: بازی حساسی است و آرزو می‌کنم تیم ایران پیروز باشد. اینکه این بازی خارج از کشور عراق برگزار می‌شود، به نفع تیم ماست. پیش‌بینی من این است تیم ایران با اختلاف دو گل برنده می‌شود.

تابش درباره حمایت برخی از مسئولان استانی از تیم‌های شهر خود و اینکه آیا این حمایت در شهر اصفهان از تیم سپاهان می‌شود یا خیر؟ گفت: مسئولان ما هم حمایت کردند. نمایندگان ما در مجلس وارد بحث شدند و از ما حمایت کردند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *